FinansowanieNaszym partnerem jest z jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce Notus Doradcy Finansowi. Doradcy kredytowi NOTUS współpracują z ponad dwudziestoma bankami.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa finansowego Notus Doradcy Finansowi?

Ani grosza więcej! Korzystanie z usług doradców jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem  Notus , wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, Notus Doradcy Finansowi ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.
Dowolna pora i czas spotkania! Współpraca z Notus Doradcy Finansowi to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.
Doradzamy obiektywnie. Notus Doradcy Finansowi nie jest związana kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego doradztwo jest obiektywne. 
Indywidualna opieka. Doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc po prostu na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości.

Skontaktuj się z Notus Doradcy Finansowi:
Mariusz Krugiołka
Starszy Specjalista ds. Finansów
Tel.695-855-619 

 

NOTUS FINANSE S.A., ul. Marszałkowska 76

00-517 Warszawa,